Metin2RegeX

Bine ai venit pe forumul serverului Metin2RegeX,Va rugam sa va faceti cont si sa va logati si sa faceti cate mai multe mesaje. Site nostru este http://89.38.197.231 client este pe site Very Happy.
Bafta!
Metin2RegeX
SERVERUL Metin2RegeX S-A RESETAT DIN CAUZA CA A FOST HOSTAT PE ALT CALCULATOR !!!NU MAI SUNT CONTURILE VECHI!!! FACETI ALTE CONTURI SI LA PRIMI 10 LE DAM TOT INAPOI

Cerere [GM]/[GA] LucyChello

Distribuiti

negrushjr
    New Member
    New Member

Data de inscriere : 18/03/2011
    Localizare : Botosani

Cerere [GM]/[GA] LucyChello

Mesaj Scris de negrushjr la data de Vin Mar 18, 2011 8:09 pm

Nume:Vicovan Vlad
    Varsta:14
    Am experienta in [GM]/[GA](2-3)ani am avut si server de metin2:Stiu majoritatea codurilor importate chiar si armele legendare care presupun ca nu sau postat pe acest server... in jur de 75-90% dintre coduri le stiu!!! dar mai am coduri si in calculator deci nu cred ca este vreo problema.Stiu sa rezolv bugurile mai ales grota exilului si sunt foarte activ in joc si nu sunt genu de om care sa nu raspund la playeri sa ma pun pe invizibil sau chestii de genu!
    Vreau sa primesc [GM]/[GA] deoarece vreau sa fiu folos acestui jos,sa fie un "STAFF" calumea si ca jocul sa fie imbunatati pe parcurs sa ajunga sa aiba multi playeri!
    Multumesc:*! Respect Gm!--->De ceva contactati'ma pe :NEgrush_Junior08!
    --------------------------------------------------------------------------------------->
    cont:dotadota
    nume caracter:LucyChello

[Own]Ady
    Administrator
    Administrator

Taur Mesaje : 274
    Data de inscriere : 27/02/2011
    Varsta : 22
    Localizare : langa mouse ;)

Re: Cerere [GM]/[GA] LucyChello

Mesaj Scris de [Own]Ady la data de Vin Mar 18, 2011 9:43 pm

Nu aici se posteaza !!! Mutat la Cereri GM!!

Subiecte similare

-

Acum este: Vin Dec 09, 2016 5:25 pm